Otwarte Prawo
Dz.U. 2010 nr 96 poz. 617 — tekst ogłoszony (PDF) ↗

Dz.U. 2010 nr 96 poz. 617 ↗ · Ustawa

Ustawa z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Nauki

Historia: art. 33

Historia pokazuje kolejne brzmienia przepisu. Jak przepis stosować w danym okresie, mogą określać także przepisy przejściowe innych ustaw.

Tekst ujednolicony: brzmienie obowiązujące od 1 października 2018 r.

Rozstrzygnięcia w sprawie przyznania środków finansowych na badania zakwalifikowane do finansowania w drodze konkursów, o których mowa w art. 20 ust. 2, są podejmowane przez Dyrektora w drodze decyzji w terminie 6 miesięcy od upływu terminu składania wniosków.

Poprzednie brzmienie
1.

Rozstrzygnięcia w sprawie przyznania środków finansowych na badania zakwalifikowane do finansowania w drodze konkursów, o których mowa w art. 20 ust. 2, w tym promesy finansowania, o której mowa w art. 27 ust. 3, są podejmowane przez Dyrektora w drodze decyzji w terminie 6 miesięcy od upływu terminu składania wniosków.

art. 125 pkt 17, Dz.U. 2018 poz. 1669 ↗

Ta wersja całej ustawy ↗

Tekst ujednolicony: brzmienie obowiązujące od 5 września 2017 r. do 1 października 2018 r.

Rozstrzygnięcia w sprawie przyznania środków finansowych na badania zakwalifikowane do finansowania w drodze konkursów, o których mowa w art. 20 ust. 2, w tym promesy finansowania, o której mowa w art. 27 ust. 3, są podejmowane przez Dyrektora w drodze decyzji w terminie 6 miesięcy od upływu terminu składania wniosków.

Poprzednie brzmienie
1.

Środki finansowe na badania zakwalifikowane do finansowania w drodze konkursów, o których mowa w art. 20 ust. 2, przyznaje Dyrektor, w drodze decyzji.

art. 3 pkt 1, Dz.U. 2017 poz. 1556 ↗

W przypadku naruszenia procedury konkursowej lub innych naruszeń formalnych wnioskodawcy przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej Rady w terminie 14 dni od dnia doręczenia decyzji Dyrektora.

Poprzednie brzmienie
2.

Od decyzji Dyrektora, o której mowa w ust. 1, lub promesy finansowania, o której mowa w art. 27 ust. 3, w przypadku naruszenia procedury konkursowej lub innych naruszeń formalnych, wnioskodawcy przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej Rady, w terminie 14 dni od dnia doręczenia tej decyzji lub promesy.

art. 3 pkt 1, Dz.U. 2017 poz. 1556 ↗

Jeżeli przepisy ustawy albo przepisy odrębne nie stanowią inaczej, do postępowań w sprawie przyznania środków finansowych na badania zakwalifikowane do finansowania w drodze konkursów, o których mowa w art. 20 ust. 2, stosuje się odpowiednio przepisy ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2017 r. poz. 1257), z wyłączeniem art. 10, art. 13, art. 14, art. 28, art. 31, art. 56, art. 61 § 4, art. 63, art. 64, art. 75-103, art. 107, art. 114-122 oraz art. 123.

Poprzednie brzmienie
4.

Na rozstrzygnięcie Komisji Odwoławczej Rady przysługuje skarga do sądu administracyjnego.

art. 3 pkt 1, Dz.U. 2017 poz. 1556 ↗

Na decyzję Komisji Odwoławczej Rady przysługuje skarga do sądu administracyjnego.

Ta wersja całej ustawy ↗

Tekst ujednolicony: brzmienie obowiązujące od 25 maja 2015 r. do 5 września 2017 r.

Od decyzji Dyrektora, o której mowa w ust. 1, lub promesy finansowania, o której mowa w art. 27 ust. 3, w przypadku naruszenia procedury konkursowej lub innych naruszeń formalnych, wnioskodawcy przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej Rady, w terminie 14 dni od dnia doręczenia tej decyzji lub promesy.

Poprzednie brzmienie
2.

Od decyzji Dyrektora wnioskodawcy przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej Rady w terminie 14 dni od dnia doręczenia informacji o wynikach konkursu.

art. 4 pkt 6, Dz.U. 2015 poz. 249 ↗

Komisja Odwoławcza Rady rozstrzyga w sprawie odwołania nie później niż w terminie 3 miesięcy od dnia złożenia odwołania.

Poprzednie brzmienie
3.

Komisja Odwoławcza Rady podejmuje decyzję w sprawie przyznania lub odmowy przyznania środków finansowych nie później niż w terminie 3 miesięcy od dnia złożenia odwołania.

art. 4 pkt 6, Dz.U. 2015 poz. 249 ↗

Na rozstrzygnięcie Komisji Odwoławczej Rady przysługuje skarga do sądu administracyjnego.

Poprzednie brzmienie
4.

Na decyzję Komisji Odwoławczej Rady przysługuje skarga do sądu administracyjnego.

art. 4 pkt 6, Dz.U. 2015 poz. 249 ↗

Ta wersja całej ustawy ↗

Tekst pierwotny, do 25 maja 2015 r.

PDF ↗

Środki finansowe na badania zakwalifikowane do finansowania w drodze konkursów, o których mowa w art. 20 ust. 2, przyznaje Dyrektor, w drodze decyzji.

Od decyzji Dyrektora wnioskodawcy przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej Rady w terminie 14 dni od dnia doręczenia informacji o wynikach konkursu.

Komisja Odwoławcza Rady podejmuje decyzję w sprawie przyznania lub odmowy przyznania środków finansowych nie później niż w terminie 3 miesięcy od dnia złożenia odwołania.

Na decyzję Komisji Odwoławczej Rady przysługuje skarga do sądu administracyjnego.

Ta wersja całej ustawy ↗